HAKKIMIZDA

Gelecek Odaklı Ajans

Neden Netfikir ?
Netfikir hizmet verdiği müşterilerine kurumsal görsel bütünlüğü önemseyen, yenilikçi ve müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışıyla, her geçen gün başarılarına yenilerini eklemeyi hedeflemektedir. Web Tasarım, sosyal medya, grafik tasarım, outdoor reklamları, Reklam Satın almaları, kurumsal kimlik, Logo, İnternet Reklamları konusunda Bursa’da kurulmuş olan ajansımız, basılı ve dijital reklamcılık konularında müşterilerine 360° hizmet vermektedir.
img

Misyonumuz

İleri teknikleri ve son teknolojileri kullanarak, Ar-Ge çalışmalarımızı sürekli arttırarak; dünya pazarlarında kabul gören en yüksek standartlara sahip kaliteli ürünlerimizle uluslar arası bir marka olmak ve satış sonrası hizmetlerde hemen ulaşılabilirlik avantajımızla sürekli yenilikçi çözümler üretmektir.

Vizyonumuz

25 yılı aşan geçmişimizde oluşturduğumuz kurumsal değerlerimizi koruyup yeni yüzyılın rekabet ortamında da en iyi hizmeti ve en kaliteli ürünleri yeni teknolojilerle donatılmış tesisimizde, tecrübeli ve çalışkanlıklarıyla gurur duyduğumuz değerli çalışanlarımız ile birlikte ülkesine ve müşterilerine değer katan, sektöründe takip edilen firma olabilmektir.
Yukarı
error: Alert: Content is protected !!