Firma Profili


Stone Garden olarak;
Kendi alanında deneyimli ve uzman, Müşteri Memnuniyeti odaklı, Hakla ilişkiler konusunda eğitimli, kurumsallığa önem veren, sosyal sorumluluk bilincine sahibi, çevreci, Kurumsal disiplin ile çalışmalarını sürdüren, Takım bilinci ile çalışan kadrolardan oluşmaktayız.
Kalite yönetim sistemleri odaklı, prosedür ve prosesleri belirlenmiş yönetim sistemleri ile hizmetlerimizi sunuyoruz.

Hizmetlerimiz


Profesyonel Site Yönetimi
Site yönetimi; gerçek profesyoneller tarafından geliştirilen ileriye yönelik projeleri mülkünüze uygulayarak sitenizin & konutunuzun gayrimenkul değerini artırmaya yardımcı olan yönetim sistemidir.

Bütçe YönetimiSitenin mali yıl bütçesi Kat malikleri kurulunda görüşülerek kabul edilmediyse yönetim kurulu işletme projesini hazırlar ve usulüne uygun bir şekilde tebliğ eder..
Hukuki YönetimKomşuluk hukuku ile iyi niyet ve dürüstlük kuralları içinde uzlaşılamayan durumlarda ve yönetim planında hüküm bulunmayan hallerde, kat mülkiyeti hukuku, Medeni hukuk, Borçlar hukuku ve ilgili yasa hükümleri uygulanır.
Havuz HizmetiHavuz bakımında yapılan yanlış ve eksik işlemler yüzme havuzunun sağlıksız bir ortama dönüşmesine neden olur. Büyük harcamalar yapılarak edinilen yüzme havuzunun sağlıklı bir şekilde kullanılabilmesi için, aynı hassasiyetle bakımının yapılması gerekir.
Teknik HizmetlerElektrik,mekanik ve sıhhi tesisat sistemlerinin bakım ve kontrolü
– Aydınlatma, yangın ve doğalgaz alarm sistemlerinin kontrolü
– Merkezi ısıtma ve sıcak su sistemlerinin periyodik bakımları
– Asansörlerin bakım anlaşmaları ve rutin bakımları
Güvenlik HizmetleriİÇİŞLERİ BAKANLIĞI’ NIN 08.11.2005 tarih ve 2005/117 sayılı genelgesinde “Site ve Apartmanlar” ın özel güvenlik izni almaları gerektiği belirtilmiştir. Bu nedenle Site/ Apartman genel kurulunun veya yönetim kurulunun kararıyla valiliğe müracaat edilerek özel güvenlik izni alınır veya bu konuda çalışan özel güvenlik firması görevlendirilir.

Stone Garden Yönetim, Profesyonel site yönetimi ve diğer, plaza, avm, blok, apartman vb. binaların yönetiminde, kalite kontrol ve kalite güvence prosedürlerinin projelerde etkin kullanımını sağlar. Her projenin ihtiyacına göre, planlama, organizasyon, uygulama, görüntüleme, dokümantasyon oluşturur. Kabul edilebilir standartlara, proje ihtiyacına, spesifikasyonlara uygunluğu sağlamak amacıyla sürekli denetim, belgelendirme, araştırma ve proje bileşenlerinin test edilmesini gerçekleştirir.

0
+
İş Merkezi Yönetimi
0
Site Yönetimi
0
Toplu Konut Yönetimi
0
Apartman Yönetimi

Profesyonel Bina ve Site Yönetimi hizmetlerimiz için

Hizmetlerimiz hakkında bilgi almak, görüş ve önerilerinizi bildirmek, teklif almak ya da aklınıza takılan soruları sormak için bize bir mesaj gönderin.