Hizmetlerimiz

Uzamanlıklarımız

Web Site Tasarım

Web tasarım; işletme ve markaların müşterilerine ulaşabilmeleri için kullandığı dijital pazarlama araçlarından bir tanesidir. İnternetin ve teknolojinin yoğun bir şekilde gelişim ve değişim göstermesi ile birlikte geleneksel pazarlama araçlarından farklı olarak dijital pazarlama meydana gelmiştir.

Kurumsal Kimlik

Kurumsal kimlik, firmaların markalaşma sürecinde ki en önemli unsurdur. Bir kurum ya da işletmenin en temel tasarımı olarak ifade edilebilen kurumsal kimlik tasarımları, hedef kitlenizin gözünde ilk intibayı oluşturan tasarımlardır. Bu nedenle çalışmaların profesyonel ve firmanızın imajı ile uyum içerisinde olması son derece önemlidir. 

Reklam ve Dijital Pazarlama

İnternetin hayatımızın bir parçası haline gelmesi, ticaret ve pazarlama konularında da dijital reklam ve pazarlama yöntemlerini gündeme getirmiştir. Sınırsız internet ortamında sıklıkla sosyal ağlarda görülebilen reklamlar dijital pazarlamaya yönelik reklamlardır. 

Sosyal Medya Yönetimi

Dijitalleşen dünyamızda sosyal medya yönetimi ve şirket sayfalarının entegre edildiği Facebook, instagram gibi sosyal medya stratejisi önem arz etmektedir. Alanında uzman danışmanlık firmaları markalar için sosyal medya danışmanlığı ve marka yönetimi eğitimleri vermektedir.

Marka ve Danışmanlık

Marka ve Danışmanlık Yeni kurulan firmalar marka isimlerini tescil ettirerek o alanda başka kimsenin aynı markayı kullanmamasını sağlar. Bunun iki vardır. Eğer aynı ada sahip diğer markanın kötü bir geçmişi var ya da süregelen bir sorunlu hizmet anlayışı var ise bu işini çok iyi yapan diğer markaya da yansır.

Fotoğraf - Video

Fotoğraf-VideoDeğişen dünya düzeni içerisinde teknolojinin gelişmesi her alanda yeni iş alanları ve yeni yöntemler ortaya çıkmasını sağladı. Hayallerinin peşinden giden genç girişimciler, yıllar boyunca kök salan büyük işletmeler, sermayesini kazanca çevirmek isteyenler bu dünya düzenine ayak uydurmak zorundadır.

Yukarı
error: Alert: Content is protected !!